Home Kurzy Akreditované kurzy Základy na PC
Základy práce na PC PDF Tisk Email

Pracovní činnost: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - ZÁKLADY OBSLUHY OSOBNÍHO POČÍTAČE

Délka kurzu: (50 hod.)

Profil absolventa:

  • Ovládá základní operace s osobním počítačem, umí používat internet, vyhledávat nová pracovní místa v síti internet, používat e-poštu.
  • Zvládá textový editor v rozsahu psaní a formátování textu, vkládání tabulek, obrázků, vytištění dokumentu, odesílání v síti internet.
  • Umí vytvořit životopis a vystavit ho na internetových stránkách, které umožňují zaměstnavatelům, hledání nových pracovníků v databázi s přiloženým životopisem.
  • Absolvent se seznámí se základními funkcemi tabulkového procesoru, dokáže použít jednoduché vzorce.
  • Dokáže používat osobní počítač a jeho programy, ke své práci používá internet jako nástroj k vyhledávání informací a jako komunikační nástroj.

Vyučovací předměty: Výpočetní technika

CENA: 3.500,--

{tiframe linktext:="Přihláška do kurzu" width:="700" height:="300" url:="http://3x.cz/rssemily.cz/prihlaska.php?kurz=Zaklady obsluhy PC"}

 

Vzdělávejte se!

Projekt, ze kterého můžete čerpat finance na vzdělávání svých zaměstnanců a na uhrazení jejich mezd po dobu strávenou na těchto aktivitách. Projekt pomáhá překonat krátkodobé problémy vzniklé např. poklesem výroby, odbytu služeb atd.... podívejte se na náš informační web vzdelavejtese.cz.