Home Kurzy Jazykové kurzy Angličtina
Angličtina PDF Tisk Email

Pracovní činnost: Anglický jazyk - pro začátečníky a mírně pokročilé

Délka kurzu: (II. Semestry-1.školní 80 hodin)

Profil absolventa:

  • Po absolvování kurzu je absolvent schopen domluvit se v daném jazyce, důraz je kladen na samostatný projev účastníků a jejich rozmluvení v cizím jazyce.
  • Absolvent je schopen porozumět slovům a zcela základních frázím týkajících se jeho osoby a umí je také používat. Dokáže představit sebe a ostatní a klást jiné osobě otázky například o tom, kde žije, o lidech a věcech, které zná, a sám na podobné otázky také odpovídat.
  • Student zvládne slovní zásobu v rozsahu 2500 slov, dokáže skládat věty v kladné i záporné formě, jednoduché větné konstrukce, tvorbu otázek a odpovědí.

Vyučovací předměty: Anglický jazyk

CENA: 2.990,-- za I. semestr

Jazykové kurzy pořádáme pro skupiny  6 - 12 osob. Rozsah kurzu individuálně upravíme Vašim požadavkům. Výuku lze uspořádat přímo ve Vašem podniku nebo organizaci. Ceny jsou individuální podle délkya místa konání. V případě zájmu nás kontaktujte.

 

Vzdělávejte se!

Projekt, ze kterého můžete čerpat finance na vzdělávání svých zaměstnanců a na uhrazení jejich mezd po dobu strávenou na těchto aktivitách. Projekt pomáhá překonat krátkodobé problémy vzniklé např. poklesem výroby, odbytu služeb atd.... podívejte se na náš informační web vzdelavejtese.cz.